Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 22:11
Reklama Green Stuff Braniewo
Reklama Nissan Juke
Reklama Żabka
Dębnik – Reszel. Zderzenie dwóch samochodów

Ona wyprzedzała, on skręcał. Niebezpieczny manewr zakończył się kolizją

Na trasie Dębnik – Reszel doszło do kolizji samochodu ciężarowego i Volkswagena Golfa. Na szczęście żadna z osób uczestniczących w zdarzeniu nie odniosła obrażeń.
Ona wyprzedzała, on skręcał. Niebezpieczny manewr zakończył się kolizją

Autor: KPP w Kętrzynie

Na trasie Dębnik – Reszel doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Policjanci po raz kolejny przypominają kierowcom o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewrów na drodze.

Jak ustalili funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, 44-letni mieszkaniec gminy Reszel kierował samochodem ciężarowym. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go VW Golfem.

Za kierownicą osobówki siedziała 62-letnia kobieta. Na szczęście mimo groźnie wyglądającego zdarzenia żadna z osób uczestniczących w kolizji nie odniosła obrażeń.

Policja przypomina, że chwila nieuwagi, pośpiech lub błędna ocena sytuacji na drodze mogą prowadzić do niebezpiecznych zdarzeń. Funkcjonariusze apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i prawidłowe wykonywanie manewrów, które często są przyczyną kolizji i wypadków.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POPULARNE
Reklama
Reklama