Na trasie Dębnik – Reszel doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Policjanci po raz kolejny przypominają kierowcom o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas wykonywania manewrów na drodze.
Jak ustalili funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia, 44-letni mieszkaniec gminy Reszel kierował samochodem ciężarowym. Podczas wykonywania manewru skrętu w lewo nie zachował należytej ostrożności, w wyniku czego doprowadził do zderzenia z wyprzedzającym go VW Golfem.
Za kierownicą osobówki siedziała 62-letnia kobieta. Na szczęście mimo groźnie wyglądającego zdarzenia żadna z osób uczestniczących w kolizji nie odniosła obrażeń.
Policja przypomina, że chwila nieuwagi, pośpiech lub błędna ocena sytuacji na drodze mogą prowadzić do niebezpiecznych zdarzeń. Funkcjonariusze apelują do kierowców o zachowanie ostrożności i prawidłowe wykonywanie manewrów, które często są przyczyną kolizji i wypadków.

Napisz komentarz
Komentarze