Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 22:34
Reklama Wave - monitoring
Reklama Nissan Juke
Reklama Żabka
Orneta. Zderzenie hulajnogi z autem

Nastolatek rozbił tylną szybę auta. Chłopak jechał na hulajnodze

Groźnie wyglądające zdarzenie z udziałem 14-letniego użytkownika hulajnogi elektrycznej i kierowcy osobowego renault miało miejsce na ul. 1 Maja w Ornecie. Na szczęście nastolatek nie odniósł poważnych obrażeń.
Nastolatek rozbił tylną szybę auta. Chłopak jechał na hulajnodze

Autor: KPP w Lidzbarku Warmińskim

W Ornecie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem hulajnogi elektrycznej i samochodu osobowego. Choć siła uderzenia była znaczna, uczestnicy nie odnieśli poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 22 czerwca, na ul. 1 Maja. Na miejsce zostali wezwani policjanci z Komisariatu Policji w Ornecie.

Jak ustalili funkcjonariusze, 14-letni mieszkaniec miasta poruszał się hulajnogą elektryczną po jezdni za samochodem marki Renault, którym kierował 72-letni mieszkaniec Ornety. Nastolatek nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w jego tył.

Siła zderzenia była na tyle duża, że w samochodzie została wybita tylna szyba bagażnika. Na miejsce skierowano również zespół ratownictwa medycznego. Ze względu na fakt, że 14-latek podczas jazdy nie miał założonego kasku, ratownicy zdecydowali o jego przewiezieniu do szpitala w Olsztynie na szczegółowe badania.

Na szczęście nastolatek nie doznał poważniejszych obrażeń. Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zdarzenia oraz wykonali niezbędne czynności wyjaśniające okoliczności kolizji.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

POPULARNE
Reklama
Reklama